خلاصه ی کتاب مدیریت اسلامی پیشرفته ( فروزنده و نوابی نژاد ) + تست (مدیریت)

چهارشنبه 18 بهمن 1396
9:39
مارال
دسته بندیمدیریت
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات35
حجم فایل5.686 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

خلاصه ی کتاب مدیریت اسلامی پیشرفته ( گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه ) تالیف دکتر لطف الله فروزنده و افتخارالسادات نوابی نژاد از انتشارات پیام نور در قالب فایل pdf و در حجم 35 صفحه به همراه سوالات پرتکرار و نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه کلیدی ، مناسب برای دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی با کد رشته 1235013

محتویات محصول :

نکات پرتکرار و احتمالی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 35 صفحه

نکات تکمیلی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 17 صفحه

سوالات پرتکرار فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه با پاسخنامه کلیدی

نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور

تابستان 1395 با پاسخنامه کلیدی

نیمسال دوم 95-94 با پاسخنامه کلیدی

نیمسال اول 95-94 با پاسخنامه کلیدی

تابستان 1394 با پاسخنامه کلیدی

نیمسال دوم 94-93 با پاسخنامه کلیدی

نیمسال اول 94-93 با پاسخنامه کلیدی

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مقاله نقش فرهنگ در بازاریابی (جزوه)

چهارشنبه 18 بهمن 1396
9:38
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات19
حجم فایل93 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقدمه
یكی از ابزارهای مهم ارتباطی در كسب و كار، تبلیغات است. موفقیت یا عدم شكست بسیاری از سازمانها و شركتها نیز در گرو فعالیتهای تبلیغاتی آنهاست. تبلیغ، راهی برای رساندن پیام به مخاطبان مورد نظر تعریف شده است. اما سوالی كه مطرح می‌شود این است كه چگونه باید تبلیغ كنیم تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا كنیم؟
برای اینكه تبلیغ از كارایی و اثربخشی لازم برخوردار باشد لازم است كه فعالیتهای تبلیغاتی بر اساس یك برنامه تبلیغاتی مناسب انجام پذیرند. برنامه تبلیغات به ما كمك می‌كند تا با پیمودن مسیری درست به نتیجه قابل قبول دست یابیم. در این شماره مراحل نوشتن یك برنامه تبلیغاتی به طور اجمالی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

دانلود مقاله یك مدل بهبود داده شده برای كاهش مصرف سوخت (جزوه)

چهارشنبه 18 بهمن 1396
9:38
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات7
حجم فایل299 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

عنوان مقاله درس سیستمهای صف :
یك مدل بهبود داده شده برای كاهش مصرف سوخت در سیستم صف بلوكی و دریافت خدمت در حین رانندگی

عنوان مقاله درس سیستمهای صف :یك مدل بهبود داده شده برای كاهش مصرف سوخت در سیستم صف بلوكی و دریافت خدمت در حین رانندگی

چكیده :

در این مقاله یك مدل جدید را برا ی تعیین اندازه بهینه بلوك در سیستم صف بلوكی با یك كانال خدمت دهی و دریافت خدمت در حین رانندگی، معرفی می كنیم.

در یك سیستم بلوكی، صف انتظار به دو قسمت فعال و غیر فعال تقسیم بندی می شود. در قسمت غیر فعال از رانندگان خواسته می شود تا خالی شدن قسمت فعال صف، خودرو  خود را خاموش كنند.

در این مدل، یك اندازه مشخص برای بلوك ( بعنوان مثال ماكزیمم تعداد خودرو در قسمت فعال صف ) پیشنهاد می شود كه در آن میزان مصرف سوخت در كل سیستم مینیمم می شود.

در این مدل می توان تاثیر شدت رفت و آمد، تغییرات زمان سرویس و نسبت رانندگانی قبول كننده ( جهت خاموش كردن ماشین خود ) بر اندازه بهینه بلوك و مصرف سوخت در كل سیستم را تشخیص داد.

 

1- معرفی

ما یك استراتژی مدیریت صف با عنوان صف بندی بلوكی و خدمت گیری در حین رانندگی را برای كاهش مصرف سوخت در نظر می گیریم. مشتریان با وسیله نقلیه خود جهت دریافت خدمت از یك كانال خدمت دهی وارد سیستم می شوند. نظام خدمت دهی براساس روش FIFO می باشد.

صف به دو قسمت تقسیم بندی می شود: صف فعال (قسمت فعال صف) و صف غیرفعال(قسمت غیر فعال صف). ماكزیمم تعداد خودرو در قسمت فعال صف را اندازه بلوك گویند. از رانندگانی كه در قسمت غیر فعال صف هستند خواسته می شود كه موتور خودرو خود را خاموش كنند تا وقتی كه قسمت فعال صف خالی شود. (بعضی از رانندگان ممكن است پیروی نكنند.) هنگامی كه قسمت فعال صف خالی شد، وسائط نقلیه در قسمت غیرفعال صف تا جایی كه مقدور است بسمت جلو حركت می كنند و مجدداً از خودروهایی كه در قسمت غیر فعال صف هستند خواسته می شود كه اتومبیل خود را خاموش كنند.

Fricker و Tsay (1985) استدلال می كنندكه ورود مشتریان با خودرو جهت دریافت خدمت، سبب مصرف بیهوده سوخت و  بدتر شدن كیفیت هوا می شود. آنها ترجیح می دهند كه مشتریان، ماشین خود را پارك كنند و  پیاده جهت دریافت سرویس مراجعه كنند.

مدل صف بندی بلوكی در عین حالی كه راحتی مراجعان را حفظ كرده، میزان سوخت مصرفی و در نتیجه تاثیرهای مخرب بر محیط زیست را به حداقل می رساند.

Doughety (1997) مدل بهینه كردن اندازه بلوك را بمنظور كمینه كردن سوخت مصرفی با ایجاد توازن بین هزینه روشن كردن ماشینها در قسمت غیر فعال صف و هزینه كار كردن ماشینها در تمام زمانها، ارائه داد . این مدل مشابه مدل كلاسیك كنترل موجودی (EOQ) است كه میزان بهینه سفارش را محاسبه می كند. او اندازه بلوك را بصورت زیر پیشنهاد كرد:

 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به powerpointdl است. || طراح قالب bestblog.ir