روشهای آموزش زبان فارسی آهنگ جمله های كوتاه و آموزش آن د ر زبان فارسی پایه 7 ص (جزوه)

شنبه 5 اسفند 1396
3:54
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات7
حجم فایل8 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

روشهای یادگیری زبان فارسی

آهنگ جمله های كوتاه و آموزش آن د ر زبان فارسی پایه

 

ما در این خلاصه فقط فهرست مطالب مقاله  و هدف از نگارش آن را با ذكر دو سه مثال توضیحی و چند آهنگ نگاره در این جا آورده ایم . مقاله كه به سی و پنج صفحه محدود می شود، نگاهی تازه دارد به مسئله علمی و بر نامه دار شدن آموزش و یادگیری زبان فارسی پایه و برنامه ریزی كتاب های اموزش فارسی به بیگانگان در سه سطح پایه، میانه و پیشرفته كه می توان این نوع  آموزش و یادگیری را بر پایه 400 تا600  ساعت كار مفید  در كلاس تنظیم كرد وآموزش فارسی پایه را با یكی از شیوه های سمعی و شفاهی، سمعی و بصری ساخت یكپارچه و یا رهواره پویا و آسان ارتباط زبانی كه در شرایط فعلی تخصص های استادان زبان مناسب ترین و ارزان ترین راهكار آموزش و یادگیری  جمله های كوتاه و ساده است. پیاده كرد. چون با این شیوه هم می توان به ریشه دار كردن عادت های زبانی پرداخت و هم در زمان و جای مناسب بسته به نیاز فارسی آموزان از آموزش نكات ساده دستور زبان فارسی تا آن جا انبا شته شدت قاعده ها ما نع یا د گیری ها نشود، غفلت نورزید و در نتیجه برای فارسی آموزان عا شق و دلباخته به  شعر، مقدمات فهم و درك كا مل شعركهن وشعر نو فارسی را  به راحتی فراهم آورد.

 

 

 

 

آهنگ جمله های كوتاه و آموزش آن د ر زبان فارسی پایه

در این مقاله تلاش می شود ابتدا ساخت های جمله های كوتاه فارسی را بررسی كنیم واز خلال الگو های كوتاه و ساده فارسی محاوره و نوشتاری، آهنگ جمله های خبری، پرسشی، امری و تعجبی را كه نشانگر روح زبان فارسی است، با آهنك نگاره های  رایانه ای ارا ئه دهیم و در ثانی اهمیت كاربرد این الگو های آهنگین و آهنگینه ها و درنگینه ها ی را درون پدیده های زبرزنجیری فارسی گفتاری خودجوش Spontané  با بهره گیری از راهواره ارتباطیApproche communicative[1][1] و كار برد گفتگو در آغاز  و استفاده فراوان از انواع تمرین ها ی ساختاری Les exercices structuraux ، تمرین های  دستوری  و تمرین های  تلفظی   در امر آموزش، یادگیری و  پریاد گیری  ساخت های  واجی،  صرفی و نحوی نظام زبان فارسی  به بیگانگان نشان دهیم0 جادارد اضافه كنیم كه با طرح این سئوال اساسی چه راهكار و راهواره ای را در آموزش فارسی به خارجیان باید بر گزید؟ به بحث بنیادی آموزش و یاد گیری زبان فارسی ادامه داده ایم و به منظور دستیابی به راهكار های سودمند آموزش زبان  فارسی پایه،  نگاهی بس كوتاه  به روش های آموزش زبان های زنده ا ندا خته ایم و كم هزینه ترین وكارسازترین روش ها ی آموزش فارسی را شرا یط كنونی برگزیده ایم 0

 

 


 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق رمان سووشون (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:53
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات10
حجم فایل19 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

فهرست مطالب

 

موضوعات                                                صفحات

مقدمه

چکیده ای از داستان

سووشون

قهرمان رمان

فصول رمان در چه محوری می باشد

 نخستین فصل رمان

زری........

سه فصل آغازین

فصل چهارم

فصل پنجم

فصل دهم

فصل یازدهم

فصل‌های چهاردهم و پانزدهم

فصل شانزدهم

آخرین فصل رمان

چرا سووشون رمانی سیاسی........

كمی در مورد دکتر سیمین دانشور

دیدگاه سیمین دانشور زبان و ادبیات خارجی چه می گوید

منابع

مقدمه

 

سووشون را رمانی رمزی سیاسی دانسته‌اند که از دو لایه تشکیل شده است. «در لایه ظاهری، حوادث رفته بر زری و خانواده اوست در محدوده نیمه اول سال 1322... زری می‌خواهد در درون کشور ایران کشور خاص خود را از آشوب و مرض و قحطی و مرگ حفظ کند [اما] سرانجام جنگ و دیگر بلاهای آن سال‌ها به خانه او راه می‌یابند. از همین شرح کوتاه می‌توان لایه درونی یا رمزی سووشون را دید، مثلاً مابه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ازای خانه همه ایران است و مابه‌ازای زری، زن به طور کلی... و یوسف نماینده یک قشر روشنفکر این مملکت است... و خلاصه آنکه آنچه بر این خانه و خانواده می‌رود بر همه کشور ما رفته است.

 

 

چکیده ای از داستان

 

زری را همراه یوسف در مجلس عقدکنان دختر حاکم می‌بینیم. در حین توصیف ماهرانه عروسی، فضای اجتماعی سال‌های 1320 ساخته می‌شود؛ سال‌هایی که انگلیس در فارس نیرو پیاده کرده و جنگ ناخواسته با خود قحطی و بیماری آورده است. حاکم ایرانی منطقه، دست‌نشانده‌‌ى اشغالگران است و خان‌ها وتاجران با فروش آذوقه‌ى مردم به ارتش بیگانه، قحطی ایجاد کرده‌اند.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق رباعیات خیام (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:53
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات64
حجم فایل320 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

تحقیق رباعیات خیام  

پی دی اف

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق راز و رمز نوشتن (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:53
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات64
حجم فایل55 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

راز و رمز نوشتن

 

نوشتن برای خواندن

خواندن نیمة دوم نوشتن است. در آغاز خواندن شفاهی بود. آدمی نخست رمز گفتاری كلام را آفرید و سپس رمز نوشتاری آن را. به همین سبب راه تفهیم و تفاهم و اساس همه یادگیریها زمانی بس دراز زبان سمعی یعنی گفتن و شنیدن بود. هنگامی كه آدمی رمز نوشتاری كلام را آفرید، تفهیم و تفاهم و یادگیری از راه زبان بصری، یعنی نوشتن و خواندن، نیز برایش امكان‌پذیر شد. در زبان بصری همان نشانه‌های زبان سمعی به صورت نشانه‌های بصری الفباء كه جانشین نشانه‌های صوتی هستند، به كار می‌روند.

بیسواد كاربردش در تفهیم و تفاهم زبان سمعی است و با سواد هم زبان سمعی و هم زبان بصری. اگر در روزگاران بسیار دور از سخن قصه‌گو و شاعر و دانشی كه سینه به سینه به ما رسیده بود و به زبان می‌آمد لذت می‌بردیم، هنوز هم لذت این خواندن شفاهی را، چه از شنیدن سخن گویندگان و چه برنامه‌های رادیو و تلویزیون و تئاتر و سینما و مانند آن نه تنها از دست نداده‌ایم، بلكه بر آن افزوده‌ایم.

در ادبیات شفاهی، یا خواندن از راه گوش، هنگامی كه گوینده و شنونده رو در روی یكدیگر باشند، ارتباطی مستقیم میان آن دو برقرار می‌شود. برای مثال، در صحنه تئاتر این ارتباط میان بازیگر و بینندة شنونده دو جانبه است. بازیگر احساسات و معنی و مقصود نویسنده را درك كرده است و آن را بازگو و مجسم می‌كند. در همان زمان احساسات و برداشت بیننده و شنونده را هم در می‌یابد و نسبت به آنها واكنشی پیدا می‌كند و به آنها پاسخ می‌دهد. اما این به آن معنا نیست كه همیشه گوینده بیان كنندة احساسات و عواطف و معنی و مقصود گفته‌هائی است كه شنیده است  یا خوانده است. بسیاری از كتابهای مورد علاقة مردم سالهاست كه به وسیلة باسوادی برای گروهی بیسواد خوانده می‌شود. چه بسیار پیش آمده است كه خواننده این كتابها بر حسب سواد و فهم و درك و ذوق و برداشت خویش نوشته نویسنده‌ای را برای شنوندگان ترجمه و تشریح و تفسیر كرده است كه با معنی و مقصود و احساسات نویسنده تفاوتی فاحش داشته است.

وقتی كه نوشته به زندگی اجتماعی ما راه یافت، دیگر ارتباط گوینده و شنونده به صورتی كه بیش از آن بود امكان‌پذیر نشد. هرگز نمی‌توانیم یقین داشته باشیم كه آنچه خواننده می‌خواند همان قصد نویسنده است. هر خواننده از آنچه می‌خواند برداشتی خاص خود دارد. نویسنده‌ای را موفق می‌دانیم كه این برداشت متفاوت را تا آنجا كه می‌تواند به حداقل برساند. به همین سبب است كه می‌گوئیم خواندن نیمه دوم نوشتن است. نوشتن وسیله‌ای است برای فرستادن و دریافت پیام. نوشته‌ای كه آسانتر خوانده شود، درست فهمیده شود، و بیشتر خوانده شود، به هدف نزدیكتر است.

برای اینكه به اهمیت و راز و رمز نوشتن پی ببریم، ناگزیر باید بدانیم نیمة دوم آن یعنی خواندن، چگونه صورت می‌گیرد و كمی دقیقتر و از دیدی علمی هنگام نوشتن به خواندن توجه داشته باشیم.

منظور از خواندن و مطالعه چیزی جز درك مطالب نوشته شده و شناخت ارزشها و معانی و مفاهیم كلمه‌ها و عبارتها و جمله‌ها و دریافت دانستنیها و معنی و مقصود و پیامی كه نویسنده با رمز كلام نوشته است، نیست. قصد این است كه خواننده به اندیشه‌ای كه در نوشته پنهان است پی ببرد. اگر هنگامی كه مشغول مطالعه هستید كتاب یا نوشته را كنار بگذارید و اندكی به آنچه سبب شده است بتوانید مطالعه كنید بیندیشید، بهتر درخواهید یافت كه چگونه بنویسید.

هنگامی كه مشغول مطالعه هستید، كاری بس پیچیده انجام می‌دهید كه حاصل سالها تجربه و دانش‌اندوزی است:

1- با یك نگاه واژه‌ها را باز می‌شناسید. چرا؟ چون هر یك را صدها بار پیش از آن شنیده‌اید، دیده‌اید، و شناخته‌اید. شكل آن واژه در ذهنتان به صورت آوای واژه شناخته می‌شود. زیرا با قراردادهای رمز گفتاری زبان از پیش آشنا بوده‌اید و رمز نوشتاری، كه در زبان بصری به جای رمز گفتاری به كار می‌رود، برایتان بیگانه نیست و ذهنتان به آسانی كشف رمز می‌كند.

2- معنی هر واژه از ذهنتان می‌گذرد. چرا؟ چون معنی آن واژه را پیش از آن می‌دانسته‌اید.

3- از مجموعة معانی واژه‌هائی كه خوانده‌اید معنی تازه‌ای از ذهنتان می‌گذرد. چرا؟ چون تجربه‌ها و دانشهای قبلی شما برای یافتن این معنی تازه، كه در ضمیر عبارت یا جمله است، به شما كمك می‌كند تا پیام نویسنده را از مجموعة واژه‌هائی كه برای بیان اندیشه‌ای بكار برده است دریابید.

4- دربارة آنچه خوانده‌اید واكنشی نشان دهید. چرا؟ چون تجربه‌ها و دانشهای قبلی شما را به تفكر وا می‌دارد تا دربارة آنچه خوانده‌اید اندیشه كنید و به داوری برخیزید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق دیوان حافظ (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:53
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات334
حجم فایل643 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پی دی اف تحقیق دیوان حافظ 

 

غزل ۱
ال یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها
به بوی نافه ای کاخر صبا زان طره بگشاید
ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل ها
مرا در منزل جانان چه امن عیش چون هر دم
جرس فریاد می دارد که بربندید محمل ها
به می سجاده رنگین کن گرت پیر مغان گوید
که سالک بی خبر نبود ز راه و رسم منزل ها
شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل
کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
همه کارم ز خود کامی به بدنامی کشید آخر
نهان کی ماند آن رازی کز او سازند محفل ها
حضوری گر همی خواهی از او غایب مشو حافظ
متی ما تلق من تهوی دع الدنیا و اهملها

غزل ۱ال یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولهاکه عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل هابه بوی نافه ای کاخر صبا زان طره بگشایدز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل هامرا در منزل جانان چه امن عیش چون هر دمجرس فریاد می دارد که بربندید محمل هابه می سجاده رنگین کن گرت پیر مغان گویدکه سالک بی خبر نبود ز راه و رسم منزل هاشب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایلکجا دانند حال ما سبکباران ساحل هاهمه کارم ز خود کامی به بدنامی کشید آخرنهان کی ماند آن رازی کز او سازند محفل هاحضوری گر همی خواهی از او غایب مشو حافظمتی ما تلق من تهوی دع الدنیا و اهملها

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

دیدار با آرش كمانگیر 35 ص (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:52
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات35
حجم فایل844 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 


,-


  

,-  پی دی اف

دیدار با آرش كمانگیر 35 ص

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق دنیای پس از اسپرانتو (جزوه)

شنبه 5 اسفند 1396
3:52
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات5
حجم فایل7 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

دنیای پس از اسپرانتو

مقدمه

می‌خانه اگر ساقی صاحب‌نظری داشت،

می‌خواری و مستی ره و رسمِ دگری داشت.

به‌نظر می‌رسد که شاعر از "ره و رسم" می‌خواری موجود راضی نبوده و علت آن‌را نبودِ "ساقی صاحب‌نظر" می‌داند. تعبیر اسپرانتیستی این شعر، شاید این باشد که نظم زبانی موجود در دنیا، نظمی صحیح و کارآمد نیست، و علت آن، فقدان اسپرانتیست‌هایی است، که از روش‌های درست و کارآ برای ترویج اسپرانتو در دنیا استفاده‌کنند. و این در حالی است که اهمیت زبان برای انسان – چه در ارتباط او با دیگران و چه در ارتباط او حتی با خودش – بسیار بنیادی و کلیدی است، تا جایی که به‌عنوان مثال، بنابر ‌گفته‌ی لودویگ ویتگِنشتاین (1951-1889)، فیلسوف اتریشی-انگلیسی:

"محدوده‌های زبان من، مرزهای دنیای من است."

و این واقعاً باعث تأسف است که محدوده‌ی دنیای اکثریت قاطع انسان‌های هزاره‌ی سوم، هنوز مرزهای محدودِ زبان‌های قومی – و یا حداکثر ملی - ایشان است!

 

اهمیت زبان و ویتگنشتاین

گرِگوری بِرگمَن (-1979)، نویسنده‌ی جوان کتاب جدید (2004) The little book of bathroom philosophy  که در ایران با نام "کتاب کوچک فلسفه" (با ترجمه‌ی کیوان قبادیان و توسط نشر اختران) منتشر شده است، در این کتابِ موجز فلسفه، هنگامی که به ویتگنشتاین می‌پردازد، می‌گوید:

"نفوذ ویتگنشتاین فوق‌العاده است، زیرا برای علم فقط یک وظیفه‌ی مشروع قائل بود: توجه به کاربرد زبان به‌گونه‌ای که از معضلات فلسفی ناشی از کاربرد نادرست کلمات اجتناب شود."

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

درس هفتم زبان سال اول راهنمایی 23 اسلاید (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:52
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلppt
تعداد صفحات23
حجم فایل356 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

Is it a map?

No, it is not.

What is it?

It is a door.

 

Is it a door?

No, it is not.

What is it?

It is a wall. 

 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

داستان فیلم نامه 15 ص (ادبیات)

شنبه 5 اسفند 1396
3:52
مارال
دسته بندیادبیات
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات15
حجم فایل141 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 

هر نمایش روزی تمام می ش 􀀯􀀯 ود . هم هی كسانی كه در
آن نقش د اشته اند ، یكی بع د از د یگری می رون د. صحنه
خالی می ش 􀀯􀀯 ود . تماش 􀀯􀀯 اگران می رون د و در سالن نمایش
كسی نمی ماند . نه بازیگری، نه تماشاگری و نه قص های.
یك روز هم سالن نمایش را م یكوبند و از بین می برن د.
از تم 􀀯􀀯 ام نمای شها و قص هها، زمی 􀀯􀀯 ن بایری می مان د كه
حافظه ای ن دارد . سرنوشت زمین بایر؟ خد ا م ید ان د. خاك
ب یحاص 􀀯􀀯 ل خاطره ای ن دارد . و ب دون خاطره، جهان وجو د
نخواه د داشت.
نمایش امشب: د استان وقارالسلطنه و پسرش یوسف.
بازیگران: غایب.
تماشاگران: غایب.
صحنه: متروك.

هر نمایش روزی تمام می ش 􀀯􀀯 ود . هم هی كسانی كه درآن نقش د اشته اند ، یكی بع د از د یگری می رون د. صحنهخالی می ش 􀀯􀀯 ود . تماش 􀀯􀀯 اگران می رون د و در سالن نمایشكسی نمی ماند . نه بازیگری، نه تماشاگری و نه قص های.یك روز هم سالن نمایش را م یكوبند و از بین می برن د.از تم 􀀯􀀯 ام نمای شها و قص هها، زمی 􀀯􀀯 ن بایری می مان د كهحافظه ای ن دارد . سرنوشت زمین بایر؟ خد ا م ید ان د. خاكب یحاص 􀀯􀀯 ل خاطره ای ن دارد . و ب دون خاطره، جهان وجو دنخواه د داشت.نمایش امشب: د استان وقارالسلطنه و پسرش یوسف.بازیگران: غایب.تماشاگران: غایب.صحنه: متروك.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق داستان شور آباد اثر جمال زاده 27 ص (جزوه)

شنبه 5 اسفند 1396
3:51
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات27
حجم فایل20 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

فهرست مطالب :

پیشگفتار                                                                                                                1

مقدمه                                                                                                                   2

شورآباد                                              3

عناصر داستان                                         24

فهرست منابع و مأخذ                                   27

 

پیشگفتار:

دریافت یك سویه ی جمالزاده از ساخت زندگی و میزان تاثیر پذیری اش از گذشته باعث شده تا مجموعه آثار داستانی خلق شده ‍ ، به نوع بستر تبدیل گرد. یعنی بر این اساس خواننده توانایی تصمیم گیری درباره ی صحت پدیده ها را ندارد و هر آنچه را وی می‌گوید باید بپذیرید .

جمالزاده به منظور دست یافتن بر آموزه ها و آزاد خود داستان را خدا مضمون كرده است .

او با توجه به توانمندی بالا در خلق آثار برتر و نگاه موشكافانه و جستجوگر در غالب موارد حاضر شده پیكر و زیر ساخت داستانهایش را متزلزل كند اما مضمون و دور نمایی داستانها ، آنگونه كه می‌خواهد مطرح گردد. او به راحتی همه چیز را در اختیار خواننده قرار می‌دهد و از این كه مبادا مطلبی دست نخورده باقی بماند به اطناب روی می‌آورد .

حركت جمالزاده در هنگام توصیف مضامین و پدیده های طبیعت از كل به جز بوده است .

جمالزاده در داستانهای اولیه ی خود در صدد توصیف و بررسی مسائل عمده و بنیادین هستی چون مرگ ، زندگی ، راه سعادتمندی و ....... بوده است و پس از گذشت زمان برای ایجاد تنوع و ظاهرا دگر  اندیشی به مباحث جزئی تر پرداخته است .

 

مقدمه :

موضوعی را كه من انتخاب كرده ام در مورد روستایی به نام شور آباد واقع در كنار كویر لوت می‌‌باشد و وصف مردمانی كه از هر گونه امكانات شهری و حتی وسایل و ملزومات اولیه زندگی بدور می‌باشند. كسانی كه زندگی خود را  به سختی می‌گذرانند و از هر چه كه طبیعت در اختیار آنها قرار می‌دهد استفاده می‌كنند درست مانند انسانهای اولیه .

این دهكده سیصد فرسنگ در دویست فرسنگ مساحت دارد و در یك جای دور و پرت و پلایی قرار دارد كه در گذشته كمتر كسی حتی اسم آن راشنیده بود.

جمعیتی به اسم (كلید داران سعادت ملی ) سه نفر از كاركنان خود را به آن ده و ده هایی دیگر فرستادند تا اهالی آن دهكده ها را با سواد و رفاه آنان را تامین كنند .

وقتی كه آنها به دهكده ی شور آباد وارد می‌شوند و وضعیت ساكنین آن را مشاهده می‌كنند تصمیم می‌گیرند كه به آنها كمك كنند و برای این منظور چند جلسه تشكیل می‌دهند و با یكدیگر مشورت می‌كنند تا یك راه حل درست را پیدا كنند و وقتی به نتیجه رسیدند به خاطر خوابی كه یك زن باردار دیده بود و تعبیر شخصی كه اهالی ده از هر نظر به او ایمان داشتند معلوم شد كه این سه نفر به خواب آن زن كه می‌گفت سه افعی سیاه شاخدار از شكمش بیرون آمدند ربط دارند و به همین خاطر با چوب و چماق آنها را از  خوب این هم یك نوع تمدن قار نشینی با كمی‌ پیشرفت است .

وقتی كه این سه نفر به تهران برای ارائه ی گزارش خود برگشتند دیدند كه وضع عوض شده و یك دولت دیگر بر سر كار است .

 

شور آباد

بزرگان قوم و سران ملت ،‌رواج فرهنگ را بهترین وسیله ی ترقی و رستگاری تشخیص داده جمعیتی به اسم « كلید داران سعادت ملی » برای پیشرفت این مقصود مقدس و آرمان شریف تشكیل دادند كه در ایالات و ولایات در خارجه شعبه های معتبر و مراكز مجهز و اداره ی حسابداری و كارشناس آمار و شعبه ی بازرسی و حساب مخصوص در بانك دارد و مامورین ورزیده و با اطلاع و با ایمان به اطراف و اكناف مملكت می‌فرستد كه مردم را با مرام جمعیت آشنا ساخته و وسایل بسط فرهنگ و تامین سعادتمندی و رفاه هموطنان عزیز را فراهم آورند .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->
صفحه قبل 1 ... 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به powerpointdl است. || طراح قالب bestblog.ir