تحقیق اقلیم انرژی طراحی ساختمان (معماری)

شنبه 5 اسفند 1396
1:49
مارال
دسته بندیمعماری
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات50
حجم فایل93 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

اقلیم، انرژی، طراحی ساختمان                                 

۲۱ دی ۱۳۸۴         

اهمیت تاثیر نوع اقلیم بر طراحی ساختمان، لزوم بررسی و تحقیقات جامعی را در این زمینه ایجاب كرده است. از این‌رو باید داده‌های اقلیمی، خوداقلیمی و هواشناسی به منظور استفاده از انرژی، در طراحی ساختمان مورد توجه قرار گیرند.

 

صحت و دقت ظرفیت طراحی،‌ بازده طراحی و محاسبات مربوط به انرژی ساختمان، به كیفیت داده‌ها و اطلاعات اقلیمی بستگی دارد. از همین‌رو به كارگیری دقیق اطلاعات هواشناسی برای به دست آوردن بازده انرژی بیشتر در ساختمان و جلوگیری از هدر رفتن آن، در كشورهای در حال توسعه مانند ایران ضروری است.

«بهرام بختیاری» از كارشناسانی است كه انجام مطالعات در زمینه معماری هم‌ساز با اقلیم در كشوری مانند ایران را به دلیل وجود تنوع اقلیمی، الزامی می‌داند. بر همین اساس بختیاری داده‌های اقلیمی را مورد ارزیابی قرار داده و كیفیت داده‌های اقلیمی مورد استفاده در طراحی‌های مربوط به انرژی ساختمان و مشكلات بسط دادن آنها را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی همچنین برای بهره‌وری از بیشترین بازده وضعیت اقلیمی این منطقه، چگونگی استفاده از اطلاعات اقلیمی در طراحی‌های معماری و شبیه‌سازی مربوط به انرژی ساختمان را مورد توجه قرار می‌دهد.

به عقیده این پژوهشگر، یكی از زیربنایی‌ترین اصول در طراحی ساختمان و معماری هم‌ساز با اقلیم، در نظر گرفتن پارامترهای هواشناسی در هنگام طراحی است. بدون اطلاعات صحیح و دقیق هواشناسی، امكان طراحی موثر و كارآمد سرویس‌های مختلف ساختمان وجود نداشته و نمی‌توان میزان بهره‌وری از انرژی را پیش‌بینی كرد.

چنانچه بختیاری می‌گوید ،اگر چه علوم مختلف در جهان رو به پیشرفت است، اما گفته اخیر از سیزده سال پیش تاكنون همچنان معتبر مانده است. برای تعیین داده‌های اقلیمی موردنیاز در طراحی یك ساختمان و استفاده موثر و كارآمد از آنها، یك درك كلی از وضعیت اقلیمی منطقه و شرایط محلی و همچنین شرایط طراحی ساختمان ضروری است.در سال های اخیر در كشورهایی مانند آمریكا و انگلستان از معماری‌های مدرن با در نظر گرفتن موضوعات مختلف محیطی و بهره‌وری از انرژی‌های طبیعی، استفاده می‌كنند و در این امر بیشتر از اطلاعات دقیق و جدید هواشناسی بهره می‌گیرند.

در عین حال در برخی از كشورهای در حال توسعه در آسیا نیز كاربرد اطلاعات اقلیمی در بحث ساختمان مورد توجه قرار گرفته است.

بختیاری، با بیان این مطلب می‌افزاید: «از طرفی طی سال‌های اخیر در ایران، با افزایش جمعیت، توسعه ساختمان‌سازی و تقاضای انرژی به سرعت رو به افزایش گذاشته است. از این‌رو برای پاسخ به این تقاضا،‌ نیاز به اطلاعات هواشناسی برای كارآمد كردن انرژی در طراحی‌های مدرن ساختمان بیش از پیش احساس می‌شود.»

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق آغاز معماری ایران (جزوه)

شنبه 5 اسفند 1396
1:49
مارال
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات10
حجم فایل6 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

* آغاز معماری ایران به چه دوره ای بر می گردد؟

- ایرانیان به لحاظ شرایط اقلیمی ویژه كشور اغلب برای ساخت بناها از مصالح و مواد مقاوم بهره می گرفتند و بر همین اساس در زمینه ساخت بناها تبحر كافی پیدا كردند و به سرعت توانستند به هنر معماری در معنای واقعی آن دسترسی پیدا كنند. چنانچه آثار و ابنیه تاریخی به جای مانده از تاریخ كهن ایران مانند چغازنبیل نشانی از این حكایت است. همچنین در دوره های پارتی و ساسانی سبك و سیاق معماری سنگی به شناخت بهتر مواد و ساخت بناهای عظیم، طاق ها و كتیبه ها منجر شد كه این روند در اواخر دوره ساسانی به شكل كاملی بروز پیدا كرد. با آغاز دوره اسلامی روند معماری ایران پویاتر شد تا جایی كه در دوره سلجوقی، با تكمیل شدن مباحث سازه ای،‌ معمارها فرصت پیدا كردند تا از آجر، ملاط و تزیینات در ساخت بناها استفاده كنند كه این هنر به ویژه در دوران اسلامی، در سطوح عالی آن به چشم می خورد. در اواخر دوره مغول اطلاعات مربوط به سازه و بنا تكمیل و معماری بنا از نظر فضاها كامل شد و بناهای به جا مانده از این دوره به عنوان یكی از كامل ترین نمونه های فضاهای معماری شهری، جلوه گر شد. پس از مغول و در دوران تیموریان كاشیكاری با سبك و سیاق كاشی معرق و به شكل بی نظیر به كار گرفته شد كه این سبك در دوره صفویه نیز ادامه پیدا كرد، در این دوره سرعت ساخت و ساز استفاده از كاشیكاری هفت رنگ را جایگزین استفاده از كاشی های معرق كرد.

* در دوره قاجار با چه شكل خاصی از معماری و تزیینات بنا روبرو هستیم؟

- سبك های آذری و اصفهانی كه به ویژه در دوران صفویه و با استفاده از كاشی های هفت رنگ و لعاب های رنگارنگ معمول بود،‌ به دوران قاجار نیز راه یافت و به ویژه بهره گیری از سبك اصفهانی در بناهای عام المنفعه و مذهبی كاملا مشهود بود.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

اصولی برای طراحی معماری (فنی و مهندسی)

شنبه 5 اسفند 1396
1:49
مارال
دسته بندیفنی و مهندسی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات21
حجم فایل443 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

شکواییه ای علیه شما . . .

عصر بزرگی آغاز شده است .

رسم و عادت معماری را دچار خفقان کرده است .  

سبک وحدت اصل است که به همه ی کارهای یک عصر روح می بخشد، محصولی از حالت ذهنی است که خلصت ویژه خود را داراست .

عصر ما روز به روز سبک خودش را تعیین می کند و چشمان ما،متاسفانه، هنوز قادر به تشخیص آن نیستند . مشغله معماری برقراری روابط عاطفی به وسیله مصالحه خام است .

" سبک ها " دروغی بیش نیستند . . . روح جدیدی وجود دارد .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

نمی دونم تا حالا تو چند تا مسابقه اسکیس شرکت کردید امابه عنوان آدمی که تو چند تا از این دست برنامه ها شرکت کرده دیگه داره اعصابم خورد میشه . . . نه اینکه به خاطر اینکه اول نشدم ، بخاطر اینکه پست مدرنیسم ابلهانه ای مد شده . پست مدرنیسمی که همه معماری ایرانی رو بادگیر می دونه و بس . . .

به طرح اول اسکیس معماری پارسال دقت کنید (که البته به نظر من تنها جایی بود که بادگیر درست به کار گرفته شد) نفر اول از چهارتا بادگیر استفاده کرد . هر جایی که دارم میرم می بینم یک بادگیر مهجور افتاده یه گوشه بی اینکه بهش فکر شده باشه ، آخه بابا ما از سنت های معماری دیگمون هم می تونیم استفاده کنیم .

امیدوارم که حداقل پست مدرنیسم رو اینقدر سطحی 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق آشنایی با معماری سازمانی و جایگاه آن در تحلیل سیستممعماری و چرایی سیستم (فنی و مهندسی)

شنبه 5 اسفند 1396
1:48
مارال
دسته بندیفنی و مهندسی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات17
حجم فایل28 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

آشنایی با معماری سازمانی و جایگاه آن در تحلیل سیستم معماری و چرایی سیستم­های اطلاعاتی:

 

شروع عصر رقابتی باعث اهمیت یافتن اطلاعات در سازمان­ها و صنایع شد و بشر هر روز نیاز­ها و توقعات بیشتری در زمینه­ی ذخیره­سازی، پردازش و فراخوانی اطلاعات داشت. این نیاز روزافزون که با سیر تکاملی پیشرفت رایانه هم­گام بود، نقطه­ی تولد سیستم­های اطلاعات (IS ها) بود.IS ها که نخستین بار در دهه­ی شصت قرن بیستم در قالب سیستم­های عملیاتی اولیه­ی سازمان یا TPS ها بروز کردند، روز به روز پیشرفت کرده و نیازهای بیشتری را ارضا می­کردند. به طوری که نتیجه­ی آن در دهه­ی هفتاد سیستم­های اطلاعات مدیریت یا MIS ها بودند. این روند تا ابتدای قرن بیست و یکم که نسل جدید سیستم­های برنامه­ریزی منابع سازمان یا ERP به وجود آمد ادامه یافت. روند تکاملی سیستم­های اطلاعاتی در اثر تکامل معماری رایانه روز به روز طی شد. این سیر سریع طبعاً مشکلاتی را به همراه داشت. بخش­های مختلف سازمان سریعاً و بدون برنامه­ریزی قبلی مجهز به IS می­شدند بدون این که یکپارچگی بین این بخش­ها حفظ شود

به عنوان مثال در یک فروشگاه اطلاعات سیستمی که برای فروش پیاده شده بود هیچ­گونه یکپارچگی­ای با سیستم انبار نداشت. این امر سبب به وجود آمدن سیستم­های جزیره­ای شد. سیستم­های جزیره­ای حاصل تحول سریع در فناوری اطلاعات (IT) و فعالیت­های گسترده غیر یکپارچه در سازمان­ها بودند. درک این مشکل و راه حل آن که یک برنامه­ریزی جامع­نگر است، سبب استفاده مؤثر از IT در سازمان­ها شد. برنامه­ریزی جامع­نگر راه حلی برای مدیریت مؤثر IT در سازمان­ها است.برنامه­ریزی جامع­نگر IT نوع نگرش را نسبت به IS ها و جایگاه آنها در سازمان تغییر داد. در این برنامه­ریزی راهبردی ابتدا بر اساس چشم­انداز سازمان رسالت آن که در واقع همان فلسفه وجودی سازمان است، تعیین می­شود. از این دیدگاه جایگاه IS در سازمان بر اساس mission آن پیدا می­شود. بدین ترتیب که ابتدا سازمان بر اساس mission خود به چند SBU تقسیم می­شود. به­طوری­که تحقق هر SBU گامی در راستای تحقق  mission سازمان به حساب می­آید. برای سنجش این امر که هر SBU چه­قدر پیشرفت داشته­است برای آن چند عامل کلیدی (KF) تعریف می­کنیم. این عوامل کلیدی معمولاً یک سری عامل کیفی هستند که برای سنجش آنها نیاز به عوامل کمی­ای به نام CSF داریم. از این دیدگاه فلسفه وجودی و چرایی سیستم­های اطلاعاتی برای تحقق این مسیر است و جایگاه IS در سازمان طبق ساختار زیر تعریف می­شود.بدین ترتیب رویکردها و متدولوژی­های جدید تحلیل سیستم بر پایه­ی یکپارچگی سیستم اطلاعاتی سازمان (بر خلاف رویکردهای قدیمی که IS ها را در سازمان مجزا می­دیدند.) به­وجود آمدند.برنامه­ریزی جامع­نگر برای مدیریت مؤثر IT در سازمان، تدوین سند راهبردی را برای سازمان امری ضروری و اجتناب ناپذیر می­داند. این سند متشکل از دو جزء اصلی است:1- برنامه­ریزی راهبردی فناوری اطلاعات 2- معماری فناوری اطلاعات 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:48
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات25
حجم فایل91 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

lیكی از نخستین تعاریف مربوط به رضایت شغلی متعلق به هرزبرگ (1959) و همكاران اوست. به اعتقاد هرزبرگ، رضایت شغلی دارای دو بعد جداگانه است. یكی از این ابعاد كه به عامل بهداشت معروف است دربردارنده ویژگیهای محیطی شغل و جنبه های بیرونی مانند سرپرستی، حقوق، روابط بین فردی، شرایط و موقعیتهای كاری است. دومین بعد معروف به عوامل برانگیزانده است كه در واقع عوامل وابسته به وظایف، محتوای شغل و جنبه های درونی آن و در بردارنده جنبه هایی مانند اهمیت دادن به پیشرفت، مسئولیت و رشد است. به همین دلیل هرزبرگ معتقد است رضایت شغلی را نمی توان تحت عنوان قطبهای متضاد یك پیوستار منفرد و دوقطبی كه نقطه ای خنثی (نه رضایت و نه نارضایتی) در مركز آن است، مورد مطالعه قرار دارد. زیرا چندین خصیصه به گونه پایدار مربوط به رضایت و نارضایتی شغلی است. بسیاری از افراد بیش از هر چیز، عوامل درونی (مانند پیشرفت، تشخیص و … ) را به منزله منابع رضایت و عوامل بیرونی (خط مشی سازمانی، سرپرستی، حقوق دریافتی، ارتباط با همكاران و …) را به عنوان عوامل نارضایتی شغلی بیان كرده اند.

 

به اعتقاد بسیاری از صاحبنظران تفاوت بین آنچه فرد در حال حاضر دارد با آنچه به دنبال آن است، می تواند شاخصی از رضایت شغلی باشد. در حقیقت به اعتقاد بسیاری از پژوهشگران مانند پورتر2 (1976)، لافكوئیست و دیویس3 (1969)، این اختلاف مفهوم  اصلی رضایت شغلی را تشكیل می دهد. در همین راستا، گتی4 (1989)، لافكوئیست و دیویس بر این اعتقادند كه رضایت شغلی كنشی از هماهنگی میان نیازها و ارزشهای حرفه ای فرد و نظام تقویت كننده كار است

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق درمان رفتاری غرقه سازی (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:48
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات23
حجم فایل274 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

غرقه سازی: غرقه سازی به تعدادی روش گفته می شود که هدف همه آنها ایجاد خاموشی به طور اجباری است. ویژگی این روش ها آن است که شخص را برای مدتی نسبتا طولانی در معرض محرک ترس آور یا اضطراب زا محرک (شرطی) با شدت تمام قرار می دهند.

 

غرقه سازی بر این باور مبتنی است كه بسیاری از حالات ، منجمله اختلالات اضطراب ، نتیجه تجارب دردناك گذشته است ، و برای اینكه بیمار آنها را از یاد ببرد باید موقعیت اصلی بنحوی كه بدون درد تجربه گردد، دوباره ایجاد  شود.

 

 

 

درمانگرانی كه از این روش استفاده می كنند از  مراجعان خودمی خواهند صحنه های تعارضات شخصی مربوط را تصور كنند و اضطراب احساس شده درآن صحنه ها را یادآوری كنند.سپس می كوشد تا واقعیت بازپردازی به حداعلی برسد وبه بیمار كمك كند و اضطرابی را كه به واسطه شرایط تنفرآور ایجاد شده بود فروبنشاند. به علاوه دراین روش به مراجع كمك می شود تا رفتارهای پخته تری درپیش گیرد .مواجهه سازی همواره در درمان بسیاری از اختلالات اضطراب نتایج خوبی داشته وبهبود حاصله تا چندین سال پابرجا بوده است .لذ ا مواجهه درازمدت با محركی  بالینی ،نتایج بهتری را در بردارد.

 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت کرکره مفصلی (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:47
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات16
حجم فایل711 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 

  • به نام خدا
  • انسان در جوامع بشری همواره به دنبال رفع نیازهای خود می باشد. امروزه انجام دادن كارها به صورت راحت تر یكی از اهداف بشر می باشد متخصین و طراحان در هر زمینه ای سعی دارند تا با بدست آوردن اطلاعات جدیدتر و طراحی های علمی تر به این هدف نزدیك تر شوند یكی از این طراحی ها بوجود آوردن نسل جدیدی از دربهای كركره ای اتوماتیك بوده است كه از تقریبا 15 سال پیش به كشور وارد شد این درب ها به دلیل راحتی در باز و بسته شدن به كمك ریموت كنترل با استقبال شدید عمومی مواجع شد این دربهای اتوماتیك دارای مزیت های دیگری به غیر از عدم استفاده از نیروی انسانی در باز و بسته شدن نیز می باشد كه عبارتند از : 
  • زیبایی كه نمای مكان مورد نظر را نیز تحت شعاع قرار می دهد 2- امنیت بالا تر 3- استفاده بیشتر از فضای موجود
  • دربهای قدیمی تر كه به دربهای كركره ای دستی یا دربهای آكاردئونی  لاله زنبوری معروفند به دلیل سنگینی  عدم زیبایی و مشكل بودن باز و بسته كردن تا چند سال آینده به طور كلی جای خود را به درهای نسل جدید می دهند
  • هدف ما در این پروژه این است كه با طراحی تیغه های مفصلی جدید بتوانیم حق انتخاب مشتری را بالا برده تا وی بتواند در هر شرایط مكانی و در هر فضای موجود از این تكنولوژی استفاده بهینه را ببرد.
  • تیغه های درب های كركره ای موجود در بازار كه از آلومنیوم تهیه می شود به دلیل شكل ظاهری كه تقریبا به صورت یك استاندارد در بین فروشندگان و مصرف كننده گان در آمده قابلیت انعطاف پذیری كمی داشته و نمی توان از آنها در ابعاد خاص كه نیاز به فضای كمتری است استفاده كرد اما به كمك مفصلی طراحی شده می توان این نیاز را برطرف كرد
  • تیغه های طراحی شده به وسیله ما در دو طرف خود دارای شكل مدور است نرینگی بوده و مانند یك ریل در قسمت مادگی مفصل قرار گرفته و به دلیل همان مدور بودم می توان به راحتی حركت كنند و این باعث می شود كه از حجم طرح كم شده و بتوان به اشكال مختلفی كركره را باز و بسته كرد. 

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مقایسه تطبیقی استانداردهای (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:47
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات65
حجم فایل110 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

فهرسـت مبـاحث :

 

 

.1استانداردهای مدیریت پروژه ● .2راهنمای PMBOK ( ویرایش 2008 ) ● .3متدولوژی  PRINCE 2 ( ویرایش 2005 ) ● .4مقایسه تطبیقی  PRINCE 2 با  PMBOK ● .5نتیجه گیری چالش های بكارگیری در سازمان

 

 

استاندارد مدركی است كه با اجماع عمومی تهیه و توسط مراجع ذی صلاح تأیید

شده و جهت استفاده های تكراری و عمومی، قوانین، راهنماها و با هدف تحقق

بهینه موضوع مورد نظر ارایه می شود.

 

استانداردها به سه طبقه تقسیم می شوند:

 

.1استانداردهای توصیفی كه واقعیت، جزییات یا ویژگی چیزی را تشریح می كنند.

2. استانداردهای معیاری و ضابطه ای كه راهنمایی هایی (معیارهایی) برای استفاده

به عنوان مبنا برای اندازه گیری، مقایسه یا تصمیم گیری ارایه می كنند.

 

3. استانداردهای تجویزی كه یك راه منحصربه فرد برای انجام كارها مشخص

می كند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مدیریت مالی 1 رشته های حسابداری و مدیریت بازرگانی (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:47
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات262
حجم فایل233 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

دانشجو باید بتواند پس از مشاهده این برنامه ها:

1 - مدیریت مالی را تعریف نماید.

2 - اهداف مدیریت مالی را برشمارد.

3 – مفهوم و نحوه محاسبه ارزش زمانی پول را بداند.

4 - نحوه محاسبه ارزش انواع مختلف اوراق بهادار را بداند.

5 -  مفهوم و نحوه محاسبه هزینه سرمایه را بداند.

6 -  مفاهیم و روشهای بودجه بندی سرمایه ای را بداند.

7 -  ارتباط تصمیمهای مالی و ساختار سرمایه را بداند.

8 -  نحوه تجزیه و تحلیل صورتهای مالی را بداند.

9 -  تکنیکهای مربوط به تجزیه و تحلیل نقطه سربسر و اندازه گیری اهرمهای مالی و عملیاتی را بداند. 

اهداف رفتاری:

دانشجو باید بتواند پس از مشاهده این برنامه ها بتواند:

1 - مدیریت مالی را تعریف کند.

2 – هدف اصلی واحدهای تجاری را بداند.

3 – وظایف مدیران مالی را بداند.

4 – اهداف مدیریت مالی را بداند.

 

   هدف اصلی مدیریت مالی، بکارگیری مهارتهائی است که با استفاده از آن مهارتها هدف اصلی بنگاههای اقتصادی، كه همانا حداكثر كردن ثروت صاحبان بنگاه است، محقق گردد.


پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت ارزیابی کارو زمان (پاورپوینت)

شنبه 5 اسفند 1396
1:47
مارال
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات28
حجم فایل770 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

معرفی کارخانه

اشنایی با محصولات

معرفی مشتریان وسهامداران

امکانات وتجهیزات

مواد اولیه وروش تولید

چارت سازمانی

 Lay out کارخانه

محل کارخانه

-تاریخچه

كارخانه طراحی مهندسی پولاد صنعت خودرو كه در زمینه های ساخت انواع اطاق كمپرسی می باشد.در واقع در زمینی به مساحت 1 هكتار فعالیت خود را آغاز كرده است كه شامل 2 سالن میباشد .

آدرس كارخانه : كیلومتر 32 جاده قدیم تهران ساوه-روبه روی تالار سبز دشت خیابان دانش پلاك 26.WWW.SAICOTIPPER.COM

شرایط عمومی كارخانه: وسایل و تجهیزات مرتب و پاكیزه اند ولی كمبود نور در سالن تولید احساس می شود. سیستم روشنایی كارخانه ۱۱ لامپ گازی مهتابی  است كه در ارتفاع بالا نصب شده است. لامپ ها مدت زیادی است كه تمیز نشده اند و نمی توانند نور كافی را تأمین كنند. در سالن تولید این كارخانه نسبت مساحتی كه پنجره تعبیه شده به مساحت كاری بسیار كم می باشد.

نكات ایمنی كه در كارخانه رعایت می شوند: استفاده از دستكش.

نكات ایمنی كه در كارخانه رعایت نمی شوند: كلاه و كفش ایمنی ، كپسول CO2.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->
صفحه قبل 1 ... 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به powerpointdl است. || طراح قالب bestblog.ir